Keresendő készítmény:

Felhasználónév:

Jelszó:


Üres !





OGYEI

OGYEI

Helyettesítő készítmények

ALGOFLEX RAPID 400 MG LÁGY KAPSZULA - 20x buborékcsomagolásban
helyettesítő készítményei

ALGOFLEX RAPID 400 MG LÁGY KAPSZULA - 10x buborékcsomagolásban
Raktáron
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: SANOFI-AVENTIS Zrt.
További információk >>>
   db
ALGOFLEX RAPID 400 MG LÁGY KAPSZULA - 12x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: SANOFI-AVENTIS Zrt.
IBUPROFEN SANDOZ 400 MG LÁGY KAPSZULA - 10x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Sandoz Hungária Kereskedelmi Kft.
IBUPROFEN SANDOZ 400 MG LÁGY KAPSZULA - 12x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Sandoz Hungária Kereskedelmi Kft.
IBUPROFEN SANDOZ 400 MG LÁGY KAPSZULA - 20x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Sandoz Hungária Kereskedelmi Kft.
IBUPROFEN SANDOZ 400 MG LÁGY KAPSZULA - 24x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Sandoz Hungária Kereskedelmi Kft.
IBUPROFEN SANDOZ 400 MG LÁGY KAPSZULA - 30x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Sandoz Hungária Kereskedelmi Kft.
IBUPROFEN SANDOZ 400 MG LÁGY KAPSZULA - 48x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Sandoz Hungária Kereskedelmi Kft.
IBUPROFEN SANDOZ 400 MG LÁGY KAPSZULA - 50x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Sandoz Hungária Kereskedelmi Kft.
NUROFEN RAPID FORTE 400 MG LÁGY KAPSZULA - 10x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Reckitt Benckiser Healthcare Ltd.
NUROFEN RAPID FORTE 400 MG LÁGY KAPSZULA - 12x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Reckitt Benckiser Healthcare Ltd.
NUROFEN RAPID FORTE 400 MG LÁGY KAPSZULA - 20x buborékcsomagolásban
Raktáron
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Reckitt Benckiser Healthcare Ltd.
További információk >>>
   db
NUROFEN RAPID FORTE 400 MG LÁGY KAPSZULA - 24x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Reckitt Benckiser Healthcare Ltd.
NUROFEN RAPID FORTE 400 MG LÁGY KAPSZULA - 4x buborékcsomagolásban
Nincs a patika cikktörzsében
Hatóanyag: ibuprofen
Forgalmazó: Reckitt Benckiser Healthcare Ltd.


VERNYOMASMERO VIVAMAX FELKAROS GYV14  
    Eredeti ár:
10768,- Ft
Akciós ár:
8990,- Ft
db
NUROFEN NARANCSÍZŰ 40MG/ML BELS SZUSZP GYERMEK  1X100ML
    Eredeti ár:
2587,- Ft
Akciós ár:
2499,- Ft
db
BIODERMA Photoderm Kid spray SPF50   200ml
    Eredeti ár:
7885,- Ft
Akciós ár:
6495,- Ft
db
PROENZI FLEXI TABLETTA WAL  30X
    Eredeti ár:
5025,- Ft
Akciós ár:
4220,- Ft
db
Minden jog fenntartva! - © 2007-2016                                                 Készítette: Karagity Endre                                                 Adatok frissítve: 2020.07.4. 11:21:59